O nas

Jesteśmy spółką inżyniersko-doradczą. Specjalizujemy się zakresie technicznym i finansowym projektów efektywnego wykorzystania energii i bezpieczeństwa energetycznego. Wspieramy klientów z takich sektorów jak: przemysł, szpitale, ciepłownie, spółdzielnie mieszkaniowe.

Wyróżnia nas

Perfekcja i kompleksowość działania

Wykwalifikowana grupa ponad 50 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami zapewnia sukces realizacji inwestycji, wspieramy klienta od momentu tworzenia projektu inwestycji poprzez wskazanie optymalnych źródeł finansowania, realizację projektu aż po zamknięcie inwestycji i rozliczenie wskaźników i projektu.

Klient jest dla nas PARTNEREM, a nie tylko kontrahentem

Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Działamy zgodnie z zasadą WIN-WIN, wspieramy klienta w takich projektach, które przyniosą obustronne korzyści.

Skuteczność działania

Sporządzone przez naszych ekspertów audyty, wnioski i raporty przyczyniły się do realizacji inwestycji klientów przekraczających łączną wartość MILIARDA PLN (w ramach obecnej perspektywy unijnej 2014-2020, dane ze stycznia 2020 r.), z czego ponad 590 000 000 PLN dotyczyło pozyskanego przez nas dofinansowania z dostępnych grantów (krajowe, unijne, norweskie itp.). Skuteczność składanych przez nas wniosków wynosi ponad 95%.

Etyka działania i komfort pracy

Uwzględniając   złożoność   projektów   cenimy   sobie   komfort   pracy   obu   stron,   dlatego   przed   przystąpieniem   do   działania   i   analizowania   sytuacji   klienta   podpisujemy  umowę  o poufności, ustalamy opiekunów projektów po obu stronach oraz plan działania na najbliższe miesiące.