Projektowanie

Wizualizacje

Jaki kolor elewacji wybrać? Czy kolory, które mi się podobają będą się dobrze prezentować na elewacji? Okna białe czy w kolorze? To tylko niektóre z pytań, dotyczących wizualnego efektu końcowego prac budowlanych zadają sobie Inwestorzy. Aby rozwiązać te problemy warto zaufać specjalistom, zajmującym się tym od lat.
Wizualizacje

Na etapie tworzenia projektu architektonicznego Inwestor musi zdecydować jak ma wyglądać budynek. Jak ułatwić mu zadanie? Pierwszym krokiem jest zebranie pomysłów i inspiracji, które posłużą do tworzenia wyjątkowego projektu. Następnie, wybierana jest gama kolorystyczna oraz materiały wykończeniowe. Na podstawie zebranych informacji, nasi projektanci tworzą koncepcje wyglądu elewacji w formie 2D. Gdy koncepcja spełni wymagania Inwestora, zaczynamy tworzyć model 3D przedmiotowego budynku na wzór wybranej koncepcji. W ten sposób Inwestor może zobaczyć jak będzie wyglądał efekt końcowy z każdej strony. Co jeśli w budynek nie wygląda tak jak byśmy tego oczekiwali? Nasi projektanci zaproponują inne rozwiązanie. W szybki sposób będą mogli je również przenieść na wykonany wcześniej model 3D. Możemy zamodelować wszelkie detale architektoniczne w celu lepszego zrozumienia projektu.

Potrzebujesz wizualizacji obiektu na cele reklamowe? Przewidujemy również możliwość wykorzystania modelu 3D do wykonania wizualizacji, np. na stronę internetową. Wystarczy powiedzieć nam o tym wcześniej, a nasi graficy stworzą niepowtarzalne wizualizacje.